Obserwuj mnie na:

Przesłanie Roberta Kiyosaki do młodych ludzi

 

Czy zdecydowałeś już, czym chcesz się zajmować przez resztę życia? Podejmij decyzję, zanim znajdziesz pracę, zanim wpadniesz w korporacyjną pułapkę wspinania się po szczeblach firmowej kariery.

 

Premierowe wideo Roberta Kiyosaki

 

Robert Kiyosaki promuje właśnie swoją najnowszą książkę pt. „Biznes XXI wieku” (3 nigdzie nie publikowane rozdziały otrzymasz ode mnie po zapisaniu się na mój newsletter), w której pokazuje najprostszą drogę do finansowej niezależności. Przyznaje, że gdyby teraz musiał zacząć budowanie swojego imperium na nowo, wybrałby właśnie taką drogę dlatego, że jest najszybsza i najprostsza. Nie wymaga również dużych nakładów finansowych. Jedyna rzecz wspólna z budowaniem tradycyjnego biznesu, to odpowiednie zaangażowanie. Niestety nie ma takich czarów, by szybko i bez wysiłku zbudować coś trwałego a w dodatku dochodowego.

 

Jeśli jednak w głębi duszy czujesz, że nie jesteś odpowiednią osobą do życia „w niewoli” i nie zamierzasz do starości być narzędziem pomnażającym czyjś kapitał, to koniecznie posłuchaj rad największych światowych autorytetów finansowych – Roberta Kiyosaki czy Donalda Trumpa, którzy po wieloletnich analizach polecają Ci prawdziwy „Biznes XXI wieku”!

 

Niezwykle smutny jest fakt, że tylko 2% ludzi osiąga w życiu wolność finansową. Wynika to z faktu, że droga do „bogactwa” wymaga przełamania schematów, odwagi i determinacji do działania. Nie oznacza to jednak, że droga ta jest trudniejsza! Jest po prostu inna! Jednak 98% ludzi wybiera pozornie bezpieczne rozwiązanie, czyli pracę na etacie. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż już od dziecka jesteśmy uczeni jak być dobrym pracownikiem. Przez wszystkie lata edukacji nikt nie mówi nam jak stać się przedsiębiorcą i jak pracować na własny rachunek. Dostajemy edukację szkolną (czytanie, pisanie, liczenie), później edukację profesjonalną, czyli specjalizację, ale jedyne w czym możemy ją wykorzystać, to praca etatowa lub samozatrudnienie. Ale jedno jak i drugie wymaga od nas stałego zaangażowania. Nigdy nie uzyskamy dochodu pasywnego, który zasili nasz portfel w czasie naszej nieobecności, np. wakacji.

 

Państwo stosuje taki system edukacyjny, ponieważ tylko posłuszny pracownik, dobrze wykonujący swoje zadanie jest opłacalny i najbardziej potrzebny.

 

Jeśli chcesz zadbać o swoją przyszłość musisz samodzielnie uczyć się inteligencji finansowej. Musisz nadrobić wszystkie lata edukacji szkolnej, w czasie której nikt Cię nawet nie uświadamiał o jej istnieniu.

 

Polowanie na finansowe ŚWIĘTE KROWY

 

Aby odnieś własny sukces, potrzebujesz drużyny! Partnerów i doradców, którzy pomogą Ci go osiągnąć. I właśnie to Ci dzisiaj proponuję! DOŁACZ DO MOJEGO ZESPOŁU, byśmy wspólnie mogli osiągać niezależność finansową!

 

Odpowiedz sobie na pytanie: CZY CHCESZ MIEĆ LEPSZE FINANSOWO ŻYCIE?

 

Jeśli ŚWIADOMIE WYBIERZESZ BOGACTWO, które w tym wypadku oznacza:

 

1. naprawdę dobre zarobki, bez szefa i bez zarządzania Twoim życiem

2. prawdziwą wolność i czas dla rodziny oraz realizowanie własnych marzeń

 

…wypełnij poniższą ankietę, a ja wybiorę 10 osób, z którymi będę konsekwentnie pracował, przekazując całą swoją wiedzę o budowaniu biznesu i ucząc je finansowej inteligencji.

 

Liczy się Twoje zaangażowanie, ale także kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekaj z decyzją.

 

Projekt i wykonanie - Przemyslaw Pazderski 2012 - wszystkie prawa zastrzeżone