Obserwuj mnie na:

Z GVO WYGRYWA KAŻDY!  

 

Amerykańska firma hostingowa, z którą mam niezwykłą przyjemność współpracować, zorganizowała konkurs wrześniowy, by uczcić pierwszą rocznicę od momentu, kiedy wraz z Jackiem Dudzicem, Dariuszem Dubikiem i kilkoma innymi marketerami, pomogliśmy GVO wejść na polski rynek.

 

Dlaczego warto wziąć udział w tej promocji? Bo szanse na zwycięstwo ma absolutnie każdy! Już wyjaśniam Ci dlaczego.

 

Usługi świadczone przez GVO są absolutnie fantastyczne i totalnie konkurencyjne, więc z ich polecaniem nie ma żadnego problemu. Za jedyne $10/mc otrzymasz:

 

• hosting dla 10 domen o powierzchni 20 GB i 100 GB transferu miesięcznego, nielimitowanej ilość baz danych, subdomen i kont emailowych!

 

• autoresponder do 500 kontaktów, z nielimitowaną liczbą kampanii i wiadomośi, który za Ciebie, automatycznie zajmie się wysyłką maili.

 

• pokój konferencyjny dla 5 osób, z trybem prezentacji, współdzieleniem pulpitu, bezpośrednim dzieleniem się plikami i możliwością upgradeu do 500 miejsc.

 

• video hosting dla 5 filmów, z opcją nagrywania kamerką internetową wprost z przeglądarki, bazą ponad 100 szablonów stron przechwytujących i automatycznym podłączaniem autorespondera.

 

• Akademia Nowoczesnego Marketingu, w której najlepsi trenerzy i marketerzy z Polski i ze świata uczą Cię ZA DARMO jak skutecznie zarabiać w Internecie!

 

• niespotykany u konkurencji, bardzo rentowny program partnerski.

 

I to wszystko za równowartość jednego wyjścia do kina!

 

A najlepsze dopiero przed nami. Za każdorazowe polecenie w ciągu jednego tygodnia (liczonego od wtorku do poniedziałku) zaledwie 5 osób otrzymasz BONUS w wysokości $100, za 10 osób $200 itd. Ponadto z programu partnerskiego za te same 5 osób otrzymasz $25!

 

A więc każdy otrzyma od firmy wielokrotność $125 za każde polecone 5 osób w ciągu jednego tygodnia!

 

A dla najaktywniejszych ekstra nagrody!

1. miejsce – iPad 3 (minimum 25 poleconych)

2. miejsce – iPhone 4S (minimum 20 poleconych)

3. miejsce – iPod Touch (minimum 20 poleconych)

 

Czy warto wziąć udział w tym konkursie? Oceń sam. Jednak wystarczy, że w ciągu tego miesiąca pokażesz 25 swoim znajomym korzyści wynikające z bycia klientem GVO, a otrzymasz przeszło 2000 PLN i możliwość zdobycia jednej z trzech nagród! A musisz przyznać, że to nie byle co!

 

Pozdrawiam.

Przemysław Pazderski

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

 

Projekt i wykonanie - Przemyslaw Pazderski 2012 - wszystkie prawa zastrzeżone