Obserwuj mnie na:

Biznes XXI wieku wg Roberta Kiyosaki

 

Robert Kiyosaki, jako przedsiębiorca, uruchamiał wiele przedsięwzięć od zera. Analizował różne modele biznesu, a wśród nich wyróżnia się marketing sieciowy. Dowiedz się dlaczego!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli zgadzasz się z poglądem Roberta na temat idealnego biznesu, to zachęcam Cię do podjęcia działania już teraz. Nie ma na co czekać! Im dłużej się zastanawiasz, tym mniej robisz!

Możesz podjąć współpracę ze mną i kilkoma znanymi liderami w jednej z najlepszych firm marketingu sieciowego na polskim rynku. Dowiedz się więcej klikając w zakładkę Współpraca.

 

 

A dla moich czytelników mam wyjątkową ofertę specjalną:

Jeśli zainteresował Cię ten klip i chcesz obejrzeć  cały film,  skorzystaj ze specjalnej oferty. Wystarczy, że kupisz dowolną książkę autorstwa Roberta Kiyosaki, a w prezencie otrzymasz ten wyjątkowy materiał video na płycie DVD.

 

 

Lecz to nie wszystko!

Dodatkowo już teraz możesz przeczytać trzy nigdzie  wcześniej niepublikowane rozdziały książki Biznes XXI wieku. Poznaj odpowiedź na pytanie: Kim lepiej być – pracownikiem, czy przedsiębiorcą?

 

Aby pobrać ZA DARMO fragment tej książki, zostań moim subskrybentem, wpisując swoje dane w formularzu na STRONIE GŁÓWNEJ. Na podany adres e-mail od razu wyślę Ci do niej dostęp.

 

 

Przemysław Pazderski

Projekt i wykonanie - Przemyslaw Pazderski 2012 - wszystkie prawa zastrzeżone