Obserwuj mnie na:

NAJNOWSZE WPISZ

2 MILIARDY, KTÓRE POWINNY TRAFIĆ DO NASZEJ, A NIE ICH KIESZENI!!!

 

Dokładnie tyle w ciągu roku oszczędza na nas, Polakach, tylko jedna z czołowych firm ubezpieczeniowych! Przypomnij sobie teraz ile znasz takich firm i o tyle pomnóż tę kwotę!!!

Przesłanie Roberta Kiyosaki do młodych ludzi

 

Czy zdecydowałeś już, czym chcesz się zajmować przez resztę życia? Podejmij decyzję, zanim znajdziesz pracę, zanim wpadniesz w korporacyjną pułapkę wspinania się po szczeblach firmowej kariery.

Czy uważasz, że jest w Tobie zwycięzca?

 

Wiele lat temu Robert Kiyosaki odkrył, że na świecie istnieją cztery typy ludzi. Umiejętność rozpoznawania ich jest niezmiernie ważna, gdy działasz w marketingu sieciowym.

Z GVO WYGRYWA KAŻDY!  

 

Amerykańska firma hostingowa, z którą mam niezwykłą przyjemność współpracować, zorganizowała konkurs wrześniowy, by uczcić pierwszą rocznicę od momentu, kiedy wraz z Jackiem Dudzicem, Dariuszem Dubikiem i kilkoma innymi marketerami, pomogliśmy GVO wejść na polski rynek.

Biznes XXI wieku wg Roberta Kiyosaki

 

Robert Kiyosaki, jako przedsiębiorca, uruchamiał wiele przedsięwzięć od zera. Analizował różne modele biznesu, a wśród nich wyróżnia się marketing sieciowy. Dowiedz się dlaczego!

Miej odwagę ponieść porażkę...

 

Dzisiaj Instytut Praktycznej Edukacji przesłał mi newsletter z tekstem Roberta Kiyosakiego. W pełni się zgadzam z tematem, który został w nim poruszony i bardzo chciałbym, żebyś również miał możliwość się z nim zapoznać. To bardzo ważna kwestia, którą niestety nie każdy zna. Mało kto wie także, że porażka jest podwaliną każdego człowieka sukcesu. Warto sobie to uświadomić na początku swojej ścieżki, zanim pierwsze potknięcie odbierze Ci chęć do dalszego działania.

Piramidy pod ostrzałem 

 

Ostatnie wydarzenia mocno nagłośniły sprawę dwóch wielkich piramid finansowych, polskiej firmy Amber Gold i amerykańskiego Zeek Rewards. Obie działały nielegalnie, generując prowizje z wpłat nowych członków. Obie cieszyły się wielkim zaufaniem i obie oszukały miliony ludzi.

Projekt i wykonanie - Przemyslaw Pazderski 2012 - wszystkie prawa zastrzeżone