darmowe kryptowaluty

O kryptowalutach zrobiło się naprawdę głośno w 2017 r. kiedy Bitcoin osiągnął rekordowy kurs, ponad $19 000. Wciąż jednak rynek ten wzbudza wiele kontrowersji, przez co sporo osób nie chce lokować w nich swoich pieniędzy z obawy przed utratą środków.

Jednak nie wszystkie kryptowaluty trzeba kupować aby wejść w ich posiadanie. Czasami trafiają się nowe projekty, które w początkowej fazie rozdają za darmo swoją walutę, albo tak jak w tym przypadku, możesz otrzymać daną walutę za np. oglądanie reklam na stronie. Wprawdzie ciężko będzie tutaj myśleć o wielomilionowych zyskach w krótkim czasie, jednak warto się tym zainteresować, bo część projektów, które w danej chwili warte są zaledwie kilka centów, w perspektywie kilku lat mogą zyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy procent. I wierz mi, w świecie kryptowalut nie będzie to żaden wielki wyczyn.

 

Przedstawię Ci więc sposób na zbieranie kilku różnych kryptowalut, które w dłuższej perspektywie mogą przynieść nam całkiem niezłą, dodatkową gotówkę .

 

  1. Na wstępie musimy założyć konto w darmowym serwisie Coinpot, z którego pomocą będziemy mogli zbierać i zarządzać naszymi kryptowalutami.

 


Jak widzisz, w chwili kiedy przygotowuję ten poradnik możesz zbierać aż 5 kryptowalut + tokeny generowane przez serwis Conpot. Każdą z obecnych walut oraz tokeny możesz zamienić na inną, dlatego najmądrzejszym rozwiązaniem będzie zbieranie każdej z nich, bo nawet jeśli zdecydujesz się na gromadzenie tylko jednej, to dużo szybciej osiągniesz swój cel zbierając je wszystkie. A jednorazowo zajmuje to zaledwie 2 minuty.

 

UWAGA!

Do rejestracji i logowania w każdym z serwisów generujących darmowe coiny musisz podać ten adres emeil,

który podałeś/aś przy rejestrowaniu się do Coinpot.

 

 

Bitcoin

Aby zacząć zbierać Bitcoiny musisz zarejestrować w następujących serwisach:

 

Moon Bitcoin - wystarczy, że raz zalogujesz się do tego serwisu a będzie on automatycznie generował darmowe bitcoiny. Odwiedzaj tę stronę kilka razy dziennie. Za każdym razem będziesz mieć do zebrania kilka lub kilkadziesiąt satoshi (najmniejszych części Bitcoina). Kiedy klikniesz “claim now” i potwierdzisz, że nie jesteś robotem, system prześle zebrane monety na Twoje konto Coinpot.

 

 

BitFun - to serwis z grami ale nie musisz w nie grać. Wystarczy, że założysz tu konto i będziesz regularnie odwiedzać serwis. Podobnie jak w poprzednim przypadku musisz kliknąć “Claim now!” aby Bitcoiny zostały przekazane do CoinPot.

 

 

Litecoin

Sposób rejestracji jest identyczny jak poprzednio. Wydobędziesz za to dużo więcej Litecoinów niż Bitcoinów. Spowodowane to jest jego dużo niższą ceną, a faktyczna liczba litoshi, które za każdym razem otrzymasz będzie uzależniona od ceny rynkowej tej waluty. Im mniej warta, tym więcej otrzymasz.

Aby otrzymywać Litecoiny zarejestruj się w serwisie Moon Litecoin i przy każdej wizycie kliknij “claim now”.

 

 

Bitcoin Cash

Sposób zbierania identyczny jak wcześniej. Rejestrujesz się na Moon Cash i każdorazowo klikasz “claim now”

 

 

Dash

Wszystko identycznie jak wcześniej. Rejestracja na Moon Dash.

 

 

Dogecoin

To jedna z najsłabszych walut (obecnie jej kurs jest bardzo niski), jednak zebrała już grono zwolenników, a jak pokazała nam historia, wiele tego typu projektów osiągnęło nieprzeciętne wzrosty! Warto więc i ją zbierać, zwłaszcza, że zawsze możesz ją wymienić na inną w CoinPot.

Zaloguj się na stronie Moon Doge i przy każdej wizycie klikaj w “claim now”.

 

 

UWAGA!

Aby wymienić daną walutę na inną wystarczy w CoinPot pod wybraną kryptowalutą rozwinąć menu i kliknąć Conwert coin to…

 

Pamiętaj też, żeby zgromadzone coiny systematycznie przelewać na swój portfel kryptowalutowy, ponieważ CoinPot jest narażony na różnego rodzaju ataki i nie masz żadnej gwarancji, że uzbierane przez Ciebie środki będą bezpieczne.

 

Nie masz jeszcze portfela kryptowalutowego? Polecam Ci używanie sprzętowych portfeli niepodłączonych do sieci (dzięki temu Twoje środki są w pełni bezpieczne) lub dla większej wygody możesz używać portfela dostępnego na giełdzie BitBay. Dzięki niej w prosty sposób może przetrzymywać swoje środki oraz wymieniać je na inne waluty.

 

 

 

 

 

Przemysław Pazderski © 2018 · Wszystkie prawa zastrzeżone