Obserwuj mnie na:

Witaj. Nazywam się Przemysław Pazderski i powiem Ci parę słów o sobie, bo skoro tu zaglądasz, to pewnie jesteś ciekaw czym się zajmuję i interesuję.

Jestem młodym człowiekiem, ale wyjątkowo głodnym wiedzy. Tylko nie takiej „państwowej”, bo w czasie studiów inżynierskich zorientowałem się, że jest ona niewiele warta. Fascynuje mnie raczej rozwój osobisty na różnych frontach, a szczególnie rozwój tzw. inteligencji finansowej oraz przedsiębiorczości.

 

Jednak zanim poznałem prawdziwe znaczenia tych stwierdzeń, pokusiłem się o sprawdzenie własnych sił w biznesie tradycyjnym – dokładniej mówiąc w samozatrudnieniu, bo żeby móc to nazwać

biznesem przez duże B, jeszcze dużo brakowało.

 

Szybko dostałem bolesną nauczkę, z której jednak wyciągnąłem cenną lekcję. Wtedy postanowiłem, że dalszą drogę do upragnionego sukcesu przejdę ze wskazówkami odpowiednich mentorów. Zacząłem się więc uczyć. Ale wreszcie tak naprawdę. Przeczytałem całą masę książek i odbyłem jeszcze więcej kursów i szkoleń. Uczyłem się u najlepszych trenerów w kraju. I pewnego dnia, postanowiłem znów zacząć działać.

 

Zaczęły powstawać moje kursy i szkolenia, a marka osobista powoli stawała się rozpoznawalna:

 

06.2010 „Pewny sukces w sektorze MLM” – darmowy kurs o najważniejszych zagadnieniach MLM - już niedostępny

12.2010 „Etat? Uciekam!” – kurs o alternatywnych rozwiązaniach dla pracy etatowej

02.2011 „Biznes Bez Ryzyka” – obszerne szkolenie o sposobie na własny biznes bez dużej inwestycji na starcie

06.2011 „Facebook apps campaign” – kurs o wykorzystaniu aplikacji w serwisie Facebook do kampanii wirusowych

11.2011 „Multi-Biznes” – ogromny projekt mający na celu pomoc i automatyzację procesów podczas tworzenia własnego biznesu w Internecie z

               możliwością dołączenia do mojego zespołu biznesowego

02.2012 „Fanpage PRO” – darmowy kurs o tworzeniu profesjonalnych stron w serwisie Facebook

02.2012 „MANAGER mlmpro” – 5-o tygodniowy kurs/coaching Jacka Dudzica, w którym wystąpiłem w roli trenera

 

W październiku 2011 udało mi się również trafić do pierwszej dziesiątki najskuteczniejszych marketerów na świecie, w rankingu organizowanym przez amerykańską firmę GVO.

 

Od 2012 roku zainteresowałem się również wysokodochodowymi programami inwestycyjnymi i podjąłem współpracę biznesową z kilkoma interesującymi firmami.

 

Zapraszam również na mój fanpage na Facebook'u, na którym publikuje wiele ciekawych informacji i gdzie można sie ze mną kontaktować.

 

 

OPINIE KILKU MOICH KURSANTÓW

 

„Witaj Przemku

Bardzo Ci dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiles.

jestes wspanialym trenerem i potrafisz zbudowac swietne relacje.

Życzę Ci powodzenia”

Ola

 

„Jeśli działasz w biznesie MLM, obojętnie czy długo, czy krótko, nieważne czy jesteś zadowolony ze swoich wyników, czy nie, bezwzględnie powinieneś wziąć udział w szkoleniu Jacka Dudzica „Manager MLM Pro”. To całkowicie nowe spojrzenie na marketing sieciowy, inspirujące zwłaszcza dla przedsiębiorców działających offline. Informacje uzyskane na tym szkoleniu uzmysłowiły mi jak wielkie możliwości kryją się w Internecie. Narzędzia i metody działania dostępne na kursie są niezwykle pomocne przy budowaniu struktur.

Jeśli będziesz miał wpływ na wybór osobistego trenera, koniecznie postaw na Przemka Pazderskiego. Ja miałem przyjemność współpracować z Przemkiem niejako „z przydziału”. Jednakże uważam, że miałem szczęście w tym „losowaniu”. Nie wyobrażam sobie lepszego partnera. Bo tak bym określił nasze doskonałe relacje. Mimo młodego wieku, Przemek jest absolutnym profesjonalistą. Wysoka kultura, komunikatywność, wiedza merytoryczna na najwyższym poziomie, to tylko niektóre z zalet wyróżniających Przemka. Szczerze polecam. Współpraca z Przemkiem, to czysta przyjemność.”

Leszek Burski

 

„Pierwszy kontakt z Przemkiem miałem podczas szkolenia Manager MLM Pro. Był wtedy osobą prowadzącą spotkania grupy warsztatowej. I tam od pierwszego spotkania okazał się niesamowitą osobowością. Cierpliwie zapoznał się z naszymi oczekiwaniami, pomógł wspólnie zbudować nasze plany i strategie odnośnie naszych produktów. Kolejną niespodzianką był bonus jaki zaoferował nam od siebie. A było to Jego autorskie szkolenie, które pozwoliło nam przygotować własne infoprodukty. Jego wparcie i bardzo dobre porady pomogły mi porzucić niepotrzebne działania i podjąć konkretne kroki abym wystartował z wreszcie z własnym biznesem. Przemek jest osobą bardzo zdolną, która z wielką łatwością kreuje wciąż własne nowe produkty, jednocześnie chętnie pomaga innym. I to nie tylko w sprawach systemów internetowych, ale także w przygotowaniu  aplikacji od strony graficznej.

Jak przyznał jest to Jego pasją i ma ku temu odpowiednie wykształcenie. Dlatego rekomenduję Przemka jako niezwykle miłą i zdolną osobę, do której możecie się zwrócić w wielu kwestiach i liczyć na profesjonalne wsparcie. Po zakończeniu kursu Manager MLM nadal utrzymuję z Przemkiem kontakt i korzystam z Jego doświadczenia.”

Wojciech Rybicki

 

"Przemek to rzetelny człowiek... jago grupy mastermind’owe w ASIE Marketingu były bardzo pouczające... za każdym razem wyciągałem coś nowego... coś nowego stosowałem... As Marketingu w wykonaniu Przemka jest genialny, za każdym razem był przygotowany, zadawał dużo pytań, przez co mogliśmy sami myśleć... Jak wiadomo przez praktykę człowiek się najwięcej uczy... Nie była to tylko sucha wiedze... Zostaliśmy zmuszeni do myślenia, a to już bardzo dużo... Jak wiadomo, do działania nie idzie zmusić ale po każdym spotkaniu grupowym miałem kopniaka do działania... Jak miałem jakiś problem, pisałem do niego prywatnie i dostawałem rzetelna poradę:) As Marketingu się skończył, a Przemek nadal mi pomaga... Dla mnie jest najlepszym szkoleniowcem... "

Patryk Łuczak

 

Projekt i wykonanie - Przemyslaw Pazderski 2012 - wszystkie prawa zastrzeżone