Obserwuj mnie na:

Głównym zamiarem tego szkolenia jest zaangażowanie uczestników do pracy nad własnymi fanpage’ami. Niestety większość osób, nawet z najlepszymi materiałami szkoleniowymi, nigdy znajduje motywacji do samodzielnej pracy.

 

FanPage PRO Mastermind to 4 tygodnie intensywnej pracy w małych grupach. Uczestnicy dostają kompletną wiedzę niezbędną do stworzenia fanpage’a oraz jego efektywnego prowadzenia i skutecznego angażowania fanów.

 

Jeśli wiesz, że nie radzisz sobie z indywidualną pracą, bez pomocy osobistego mentora, to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie dla siebie.

 

Pełną ofertę szkolenia znajdziesz TUTAJ

fanpage PRO

 

To całkowicie darmowy kurs poświęcony tworzeniu stron fanowskich w serwisie Facebook, najpopularniejszym portalu społecznościowym.

 

Obecnie nie ma lepszego miejsca do dzielenia się z innymi swoją pasją, zainteresowaniami czy umiejętnościami. Jeśli chcesz skutecznie się promować, musisz posiadać własny fanpage.

 

Z tym kursem stworzysz profesjonalną stronę, której nie powstydziłaby się żadna znana marka.

 

Kliknij w obrazek, by przejść na stronę z kursem.

Biznes Bez Ryzyka

 

Chcesz zarabiać na WŁASNY rachunek, ale boisz się ryzyka związanego z niepowodzeniem oraz stratą zainwestowanych pieniędzy?

 

FAKT: 85% OSÓB NIGDY NIE DECYDUJE SIĘ NA OTWARCIE WŁASNEGO BIZNESU, W OBAWIE PRZED PORAŻKĄ LUB ZBYT DUŻĄ INWESTYCJĄ.

 

Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania, które pozwoli Ci uruchomić własną działalność bez ponoszenia dużych kosztów i zbędnego ryzyka, to w tym kursie znajdziesz rozwiązanie.

 

Kliknij w obrazek, by przejść na stronę z kursem.

Etat? Uciekam!

 

Czy wiesz, że ponad 85% pracowników nie lubi swojego zajęcia?

 

Pracując na etacie bardzo dużo zależy od naszego pracodawcy. W dużym stopniu ustawia nam nasze życie. Decyduje o tym, w jakich godzinach mamy pracować, kiedy możemy odpocząć na urlopie, albo w którym momencie możemy być głodni.

 

Ten kurs powstał w oparciu o moje wieloletnie doświadczenia i wnioski. Pomoże Ci on w podjęciu, być może, najważniejszej decyzji w Twoim życiu. UCIECZKI ZE ZNIENAWIDZONEGO ETATU!

 

Dzięki niemu Ty również możesz poznać smak prawdziwej wolności!

 

Kliknij w obrazek, by przejść na stronę z kursem.

Projekt i wykonanie - Przemyslaw Pazderski 2012 - wszystkie prawa zastrzeżone